Chinees Maanfeest Festival in Den Haag

Geplaatst op 25 september 2012 in Nieuws, Uitgelicht


Maan

Op zaterdag 29 september 2012 is op en rond het Rabbijn Maarsenplein het Chinees Maanfeest Festival. Van 11.00 tot 22.00 uur zijn er allerlei activiteiten voor jong en oud.

Zo is er een Chinese markt, een Asian foodcourt en een lampionnenoptocht. Ook kunt u meedoen aan verschillende workshops, waaronder Chinese kalligrafie en astrologie. Daarnaast kunt u genieten van verrassende circusacts, waarbij Chinese mythen en sagen tot leven komen in de Haagse binnenstad.
Het festival wordt georganiseerd door de Stichting Chinese en Nederlandse Cultuur.

Deel deze pagina:
  • Print
  • Digg
  • Sphinn
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Blogplay
  • NuJIJ
  • Twitter
  • LinkedIn
  • RSS

Er zijn nog geen reacties

Plaats reactie




.
.
.
.
.

Maatschappij

pp2g PP2G, ook wel bekend als PartyPeeps2000.com, stopt ermee. Het platform ging op 1 oktober 2001 online en maakte een enorme groei door. PP2G begon als een van de eerste party website… Lees verder »

Showbizz

Snoopp.Lion De Amerikaanse zanger en rapper Calvin Cordozar Broadus Jr. aka Snoop Lion, formerly known as Snoop Dogg, is deze zomer live te zien(en horen) in Nederland. In april verscheen het… Lees verder »

Lifestyle

panel Bij het Rotterdamse Panel Deurbeleid, dat zich richt op het verminderen van discriminatie aan de deuren van horeca in de Maasstad, zijn het afgelopen jaar meer klachten binnenge… Lees verder »

Cultuur

nieuwjaar Zaterdag 9 februari 2013 wordt het Chinees nieuwjaar weer uitbundig gevierd in het centrum en het Atrium van Den Haag. De gratis activiteiten beginnen om 11.30 uur en eindigen om 1… Lees verder »

Muziek

MTV Voor het eerst in zestien jaar is Nederland gastland van de MTV European Music Awards. Het jaarlijkse muziekspektakel is in november in de Ziggo Dome, de concerthal bij de Amsterd… Lees verder »