Snoop Dogg is dit weekeinde weer opgepakt met drugs op zak. De rapper werd in de Amerikaanse staat Texas in de boeien geslagen nadat politiehonden wiet hadden geroken in zijn toerbus. Dat schrijft Nu.nl.
In de bus van Snoop Dogg werd een aantal joints gevonden, in totaal gaat het om zo’n veertien gram wiet. Volgens de politie heeft Snoop toegegeven dat de drugs van hem zijn. In Californië is de ‘medicinale’ wiet van de rapper toegestaan, maar in Texas geldt een zerotolerancebeleid.
Als de rapper 537 dollar boete betaalt, is hij van zijn problemen af. (Bron/Lees verder: Nu.nl)
Snoop Dogg is dit weekeinde weer opgepakt met drugs op zak. De rapper werd in de Amerikaanse staat Texas in de boeien geslagen nadat politiehonden wiet hadden geroken in zijn toerb… Lees verder »
Vanaf 5 februari keert de succesvolle serie De Dino Show terug op televisie. Acht nieuwe afleveringen vol verrassende comedy en spraakmakende sketches onder leiding van stand-… Lees verder »
Wat Anders, de populaire Nederlandse hiphop-radioshow is terug! De presentatoren Venz en Jiggy Djé zijn vanaf 3 januari live te horen bij het nieuwe BNN hiphop-radioplatvorm St… Lees verder »
Ter nagedachtenis van de 67e geboortedag van Bob Marley, presenteert Caribbean Creativity, in samenwerking met Each One Teach One, de vijfde editie van Rootical Vibrations op v… Lees verder »
De Braziliaanse zanger Michel Teló, die op dit moment op nummer 1 staat met het nummer ‘Ai Se Eu Te Pego’, komt binnenkort naar Nederland. De 30-jarige zanger zal nog d… Lees verder »