Rapper 50 Cent vindt zijn geschatte vermogen van 400 miljoen dollar (ruim 283 miljoen euro) niet genoeg. In een interview met het Amerikaanse Interview Magazine zegt hij: “400 miljoen? Ik weet niet zeker hoeveel ik heb, maar het klinkt goed. Ik denk niet echt dat het ooit genoeg zal zijn.”
Curtis James Jackson III, zoals de rapper eigenlijk heet, weet ook waar zijn geldzucht vandaan komt. “Vroeger was mijn inkomen de maatstaf van mijn succes, omdat ik niets had. En als je niets hebt dan denk je dat geld de oplossing van al je problemen is. En dan heb je geld en dan ontdek je dat je er een hele hoop problemen bij krijgt aldus Nu.NL.
De opkomst van Antilliaanse, Marokkaanse, Surinaamse en Turkse Nederlanders bij de gemeenteraadsverkiezingen begin maart wordt nog lager dan in 2006. Dat voorspelde het inst… Lees verder »
Model Kim Feenstra is woensdag in het huwelijksbootje gestapt met DJ Michael Mendoza. De ceremonie vond plaats in De Duif, een kerk aan de Amsterdamse Prinsengracht. Het model ve… Lees verder »
Een 26-jarige man heeft Unilever aangeklaagd omdat hij na zeven jaar Axe-gebruik nog steeds geen vriendin heeft. De Indiase Vaibhav Bedi eist omgerekend 30.000 euro van de multi… Lees verder »
De 35ste editie van het festival gaat op zaterdag 3 juli van start en eindigt zondag 8 augustus. Op de zes achtereenvolgende weekenden organiseert de stichting Kwakoe Zomerfesti… Lees verder »
De 28ste editie van de Antilliaanse Feesten in Hoogstraten vindt dit jaar plaats op vrijdag 13 en zaterdag 14 augustus 2010. Van 20:00u tot 05:00u kun je twee avonden genieten van e… Lees verder »
28 januari 2010 om 16:35
Daarom zijn rappers als 50ct in een paar jaren broke.
Want ze weten niet hoeveel geld ze hebben.