GoodTimes

Promoot jouw pagina ook

Re?ºnie feestje op vrijdag 4 september

Geplaatst op 21 augustus 2009 in Events, Sranang

In een wereld met LinkedIn en Hyves kunnen we onze oude vrienden zo weer terug vinden. Maar lijkt het je niet leuk om ze weer in het echt te zien? Mensen van o.a. Studiname, Lyco, Atheneum, Havo, AMS maar ook bijvoorbeeld de Dollie, Oase en Zanderij feesten… Daarom organiseren we op 4 september een ouderwets, gezellig Surinaams feestje met veel muziek van de afgelopen twintig jaar. Mis deze re?ºnie niet!


- REUNION PARTY @ THE BEACH -
VRIJDAG 4 SEPTEMBER 2009 – 21:00u-02:00u – KIJKDUIN

Onze speciale gast deze avond: Quintis Ristie – Soko Sokooo..!

Muziek: dj MIXMASTER J zorgt voor elk wat wils: kaseko, merengue, R&B, soul en baithak gana! Al die meezingers van de jaren 80 en 90 gemixt met de hedendaagse muziek.
Guest dj: de party man van de jaren 80 en 90 in Paramaribo: -dj Willy-
Reunie
Plaats: Gotcha Beachlounge
Adres: Zuiderstrand 14, Kijkduin (bij Den Haag)
(Gotcha Beachlounge is overdekt, bij regen geen probleem. De party vindt binnen plaats!)
Tijd: 21:00u – 02:00u (kom dus niet te laat…Surinamers)
Toegang: 28+
Entree: €10,- p.p. bij vooraanmelding op www.suriname.org (poort duurder)

===================================================
Aanmelden kan door een mail te sturen naar info@suriname.org
===================================================

Info www.suriname.org – of 06-37021928

Deel deze pagina:
  • Print
  • Digg
  • Sphinn
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Blogplay
  • NuJIJ
  • Twitter
  • LinkedIn
  • RSS

Er zijn nog geen reacties

Plaats reactie




.
.
.
.
.

Maatschappij

stempotlood_1146093b De opkomst van Antilliaanse, Marokkaanse, Surinaamse en Turkse Nederlanders bij de gemeenteraadsverkiezingen begin maart wordt nog lager dan in 2006. Dat voorspelde het inst… Lees verder »

Showbizz

feenstra Model Kim Feenstra is woensdag in het huwelijksbootje gestapt met DJ Michael Mendoza. De ceremonie vond plaats in De Duif, een kerk aan de Amsterdamse Prinsengracht. Het model ve… Lees verder »

Lifestyle

Schermafbeelding 2010-05-19 om 11.11.33 Een 26-jarige man heeft Unilever aangeklaagd omdat hij na zeven jaar Axe-gebruik nog steeds geen vriendin heeft. De Indiase Vaibhav Bedi eist omgerekend 30.000 euro van de multi… Lees verder »

Cultuur

kwakoe De 35ste editie van het festival gaat op zaterdag 3 juli van start en eindigt zondag 8 augustus. Op de zes achtereenvolgende weekenden organiseert de stichting Kwakoe Zomerfesti… Lees verder »

Muziek

hoogstraten De 28ste editie van de Antilliaanse Feesten in Hoogstraten vindt dit jaar plaats op vrijdag 13 en zaterdag 14 augustus 2010. Van 20:00u tot 05:00u kun je twee avonden genieten van e… Lees verder »