De Surinaamse artiest Damaru heeft tijdens het optreden van Dio & Sef op Parkpop zijn hit ‘Mi rowsu (tuintje in mijn hart)’ ten gehore gebracht. Damaru (echte naam Dino Canterburg) is geboren in Paramaribo. Hij begon zijn muzikale carri?®re als rapper, ge?Ønspireerd door 2Pac. Zijn artiestennaam Damaru is zelfs afgeleid van 2Pac’s tweede naam Amaru.
Na zijn eerste single ‘Yu na mi engel’, werd hij meteen een superster in Suriname. Met zijn single ‘Mi rowsu’, die hij voor zijn dochtertje schreef, stond hij negen weken lang op nummer 1 in de Surinaamse hitlijsten. Nu probeert hij Nederland te veroveren met de single.
Het optreden van Dio & Sef (feat. Damaru) was gisteren op het X-Stage van Parkpop.
De opkomst van Antilliaanse, Marokkaanse, Surinaamse en Turkse Nederlanders bij de gemeenteraadsverkiezingen begin maart wordt nog lager dan in 2006. Dat voorspelde het inst… Lees verder »
Model Kim Feenstra is woensdag in het huwelijksbootje gestapt met DJ Michael Mendoza. De ceremonie vond plaats in De Duif, een kerk aan de Amsterdamse Prinsengracht. Het model ve… Lees verder »
Een 26-jarige man heeft Unilever aangeklaagd omdat hij na zeven jaar Axe-gebruik nog steeds geen vriendin heeft. De Indiase Vaibhav Bedi eist omgerekend 30.000 euro van de multi… Lees verder »
De 35ste editie van het festival gaat op zaterdag 3 juli van start en eindigt zondag 8 augustus. Op de zes achtereenvolgende weekenden organiseert de stichting Kwakoe Zomerfesti… Lees verder »
De 28ste editie van de Antilliaanse Feesten in Hoogstraten vindt dit jaar plaats op vrijdag 13 en zaterdag 14 augustus 2010. Van 20:00u tot 05:00u kun je twee avonden genieten van e… Lees verder »