GoodTimes

Promoot jouw pagina ook

Colombiaanse sferen en wereldse acts in Utrecht

Geplaatst op 5 juni 2009 in Events

Zondag 7 juni staat het Wilhelminapark in Utrecht van 13-17 uur in het teken van de millenniumdoelen. Bezoekers wanen zich in Colombia met gitaarmuziek, een picknick met wereldgesprekken, sjoelen voor de millenniumdoelen, een spannende quiz en heel veel goede voornemens. Deze wereldse acts zijn onderdeel van Date Your World, een initiatief van jongerenorganisatie Move Your World.

Move Your World tourt met Date Your World langs de Nederlandse parken om jongeren te betrekken bij de millenniumdoelen. De millenniumdoelen zijn acht internationale afspraken die in 2000 zijn gemaakt door 189 landen. De doelen moeten voor 2015 een einde maken aan grote problemen als armoede, ziektes en ongelijkheid in de wereld. Move Your World laat jongeren tijdens Date Your World zien hoe zij een bijdrage kunnen leveren aan het behalen van de millenniumdoelen. Iedere keer staat een ander ontwikkelingsland centraal: in Utrecht (7 juni) is dit Colombia, in Den Haag (4 juli) Ghana en in Amsterdam (9 augustus) Afghanistan.

Move Your World is het jongerenprojectbureau van NCDO. Move Your World wijst jongeren in Nederland de weg in de ontwikkelingssamenwerking.

Deel deze pagina:
  • Print
  • Digg
  • Sphinn
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Blogplay
  • NuJIJ
  • Twitter
  • LinkedIn
  • RSS

Er zijn nog geen reacties

Plaats reactie




.
.
.
.
.

Maatschappij

stempotlood_1146093b De opkomst van Antilliaanse, Marokkaanse, Surinaamse en Turkse Nederlanders bij de gemeenteraadsverkiezingen begin maart wordt nog lager dan in 2006. Dat voorspelde het inst… Lees verder »

Showbizz

feenstra Model Kim Feenstra is woensdag in het huwelijksbootje gestapt met DJ Michael Mendoza. De ceremonie vond plaats in De Duif, een kerk aan de Amsterdamse Prinsengracht. Het model ve… Lees verder »

Lifestyle

Schermafbeelding 2010-05-19 om 11.11.33 Een 26-jarige man heeft Unilever aangeklaagd omdat hij na zeven jaar Axe-gebruik nog steeds geen vriendin heeft. De Indiase Vaibhav Bedi eist omgerekend 30.000 euro van de multi… Lees verder »

Cultuur

kwakoe De 35ste editie van het festival gaat op zaterdag 3 juli van start en eindigt zondag 8 augustus. Op de zes achtereenvolgende weekenden organiseert de stichting Kwakoe Zomerfesti… Lees verder »

Muziek

hoogstraten De 28ste editie van de Antilliaanse Feesten in Hoogstraten vindt dit jaar plaats op vrijdag 13 en zaterdag 14 augustus 2010. Van 20:00u tot 05:00u kun je twee avonden genieten van e… Lees verder »