GoodTimes

Promoot jouw pagina ook

Rock The Bells hiphop Festival

Geplaatst op 19 september 2008 in Events, Hip hop

Guerilla Union & 1st Priority entertainment presenteren op zaterdag 1 november het Rock The Bells Festival in de Heineken Music Hall te Amsterdam! Maak je klaar voor het grootste en meest spectaculaire hiphop evenement dat je ooit in Nederland hebt mee gemaakt!

Op het podium zullen grootheden en legendes verschijnen als Nas, Mos Def, EPMD, The Pharcyde, De La Soul. De avond wordt gehost door niemand minder dat Supernatural en Scratch! Naast de grote spectaculaire line-up van Amerikaanse artiesten is er ook een Nederlandse Allstar stage voor de grootste Nederlandse acts en DJ’s. De namen van de Nederlandse acts en DJ’s zullen in de komende weken bekend gemaakt worden. Nog nooit hebben wij zo’n gigantische line-up aan hiphop grootheden af zien reizen naar Nederland!

In de Verenigde Staten is Rock The Bells inmiddels al een begrip dat sinds 2004 traditioneel plaats vindt in California. In het eerste jaar bracht Rock The Bells de Wu-Tang Clan weer in zn geheel bij elkaar (4 maanden voor de tragische dood van O.D.B.). In 2006 werd besloten om een landelijk tour op te zetten met grote namen en nu in 2008 zal het Rock The Bells festival de grote oversteek maken naar Europa voor het meest unieke en spectaculaire festival dat we hier ooit hebben gezien!!

Nas, Mos Def, EPMD, The Pharcyde, De La Soul, Supernatural en Scratch zullen allen het podium van de HMH in Amsterdam betreden! We hebben 4 jaar op moeten wachten, maar het legendarische Rock The Bells festival is hier!

ROCK THE BELLS
ZATERDAG 1 NOVEMBER 2008
HEINEKEN MUSIC HALL – Amsterdam

Deel deze pagina:
  • Print
  • Digg
  • Sphinn
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Blogplay
  • NuJIJ
  • Twitter
  • LinkedIn
  • RSS

Er zijn nog geen reacties

Plaats reactie




.
.
.
.
.

Maatschappij

stempotlood_1146093b De opkomst van Antilliaanse, Marokkaanse, Surinaamse en Turkse Nederlanders bij de gemeenteraadsverkiezingen begin maart wordt nog lager dan in 2006. Dat voorspelde het inst… Lees verder »

Showbizz

feenstra Model Kim Feenstra is woensdag in het huwelijksbootje gestapt met DJ Michael Mendoza. De ceremonie vond plaats in De Duif, een kerk aan de Amsterdamse Prinsengracht. Het model ve… Lees verder »

Lifestyle

Schermafbeelding 2010-05-19 om 11.11.33 Een 26-jarige man heeft Unilever aangeklaagd omdat hij na zeven jaar Axe-gebruik nog steeds geen vriendin heeft. De Indiase Vaibhav Bedi eist omgerekend 30.000 euro van de multi… Lees verder »

Cultuur

kwakoe De 35ste editie van het festival gaat op zaterdag 3 juli van start en eindigt zondag 8 augustus. Op de zes achtereenvolgende weekenden organiseert de stichting Kwakoe Zomerfesti… Lees verder »

Muziek

hoogstraten De 28ste editie van de Antilliaanse Feesten in Hoogstraten vindt dit jaar plaats op vrijdag 13 en zaterdag 14 augustus 2010. Van 20:00u tot 05:00u kun je twee avonden genieten van e… Lees verder »