GoodTimes.Org

- Entertainment Magazine -

NEWS:

Juanes live in Amsterdam February 21, 2008

De Colombiaanse volksheld Juanes zal op 10 juni een éénmalig concert geven in de Heineken Music Hall in Amsterdam. Een van zijn eerste concerten in Nederland is memorabel te betitelen: getooid in t-shirts met de Colom-biaanse driekleur braken in 2003 uitzinnige fans de tot aan de nok toe gevulde Melkweg in Amsterdam volledig af. Met geel-blauw-rode vlaggen werd de nieuwe Latijns Amerikaanse ster met grenzeloos enthousiasme onthaald: Juanes is de nieuwe muziekheld van Colombia.

Maar vanaf het moment dat de hit ‘La Camisa Negra’ doorstootte tot de hoogste regionen van de hitlijsten hebben ook Nederlandse fans de latino ster in hun armen gesloten. Door collaboraties aan te gaan met o.a. Nelly Furtado en The Black Eyed Peas breidde zijn succes de afgelopen jaren zich als een olievlek uit. Wie zich opmaakt voor Juanes komende La Vida World Tour zal zich wellicht afvragen: zullen zijn Colombiaanse fans het opnieuw zo heerlijk bont maken?

Heineken Music Hall
Amsterdam Zuidoost
Aanvang: 20.00 uur

Tags
Conversation
Related Tags
Comments
Trackback

Leave a Reply

This entry was posted on Thursday, February 21st, 2008 at 10:23 pm. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. If you're wondering how to get your own icon next to your comment, go visit gravatar.com and get yourself hooked up.
©1996-2006 - GoodTimes.Org is proudly presented by EtnoMedia | Contact us
Powered by Wordpress/Squible and Waterkant.Net | Suriname.NL.
All content is copyrighted by its author[s].