GoodTimes

Promoot jouw pagina ook

50 Cent wil eigen condoomlijn

Geplaatst op 11 januari 2007 in Nieuws, Showbizz

Rapper 50 Cent is van plan een eigen condoomlijn uit te brengen. De 31-jarige artiest, die eigenlijk Curtis Jackson heet, maakte dit in New York bekend tijdens de presentatie van een driedelige boekenserie, die geschreven is met zijn medewerking. Dat meldt Nieuws.NL.

Jackson zegt niet te willen meewerken aan passieve reclamecampagnes. Hij denkt dat hij op zijn manier meer jongeren kan bereiken. Een deel van de opbrengst van de verkoop van de condooms gaat naar een goed doel, dat Amerikaanse jongeren bewust wil maken van de gevolgen van onveilig vrijen.

Deel deze pagina:
  • Print
  • Digg
  • Sphinn
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Blogplay
  • NuJIJ
  • Twitter
  • LinkedIn
  • RSS

Er zijn nog geen reacties

Plaats reactie




.
.
.
.
.

Maatschappij

stempotlood_1146093b De opkomst van Antilliaanse, Marokkaanse, Surinaamse en Turkse Nederlanders bij de gemeenteraadsverkiezingen begin maart wordt nog lager dan in 2006. Dat voorspelde het inst… Lees verder »

Showbizz

feenstra Model Kim Feenstra is woensdag in het huwelijksbootje gestapt met DJ Michael Mendoza. De ceremonie vond plaats in De Duif, een kerk aan de Amsterdamse Prinsengracht. Het model ve… Lees verder »

Lifestyle

Schermafbeelding 2010-05-19 om 11.11.33 Een 26-jarige man heeft Unilever aangeklaagd omdat hij na zeven jaar Axe-gebruik nog steeds geen vriendin heeft. De Indiase Vaibhav Bedi eist omgerekend 30.000 euro van de multi… Lees verder »

Cultuur

kwakoe De 35ste editie van het festival gaat op zaterdag 3 juli van start en eindigt zondag 8 augustus. Op de zes achtereenvolgende weekenden organiseert de stichting Kwakoe Zomerfesti… Lees verder »

Muziek

hoogstraten De 28ste editie van de Antilliaanse Feesten in Hoogstraten vindt dit jaar plaats op vrijdag 13 en zaterdag 14 augustus 2010. Van 20:00u tot 05:00u kun je twee avonden genieten van e… Lees verder »