Shakira geeft op 3 februari een optreden in het Gelredome in Arnhem. De Colombiaanse zangeres gaf met haar Oral Fixation Tour al dertig uitverkochte shows in Noord-Amerika en komt volgend jaar naar Europa. De voorverkoop voor het Nederlandse concert begint zaterdag, zo liet concertorganisator Mojo woensdag weten.
Shakira brak in 2002 internationaal door met haar eerste Engelstalige album Laundry Service. Daarop stond de enorme hit Whenever Wherever. Sindsdien verkocht de vijfvoudige Grammy-winnares in Europa vijf miljoen albums en haar single Hips don’t Lie stond dit jaar wekenlang op nummer ?©?©n in de hitlijsten.
De opkomst van Antilliaanse, Marokkaanse, Surinaamse en Turkse Nederlanders bij de gemeenteraadsverkiezingen begin maart wordt nog lager dan in 2006. Dat voorspelde het inst… Lees verder »
Model Kim Feenstra is woensdag in het huwelijksbootje gestapt met DJ Michael Mendoza. De ceremonie vond plaats in De Duif, een kerk aan de Amsterdamse Prinsengracht. Het model ve… Lees verder »
Een 26-jarige man heeft Unilever aangeklaagd omdat hij na zeven jaar Axe-gebruik nog steeds geen vriendin heeft. De Indiase Vaibhav Bedi eist omgerekend 30.000 euro van de multi… Lees verder »
De 35ste editie van het festival gaat op zaterdag 3 juli van start en eindigt zondag 8 augustus. Op de zes achtereenvolgende weekenden organiseert de stichting Kwakoe Zomerfesti… Lees verder »
De 28ste editie van de Antilliaanse Feesten in Hoogstraten vindt dit jaar plaats op vrijdag 13 en zaterdag 14 augustus 2010. Van 20:00u tot 05:00u kun je twee avonden genieten van e… Lees verder »