De Surinaamse studenten vereniging VSSA organiseert op 30 juni a.s. een Keti Koti Feest, ook bekend als het “feest der vrijheden. Keti Koti of ontketening staat symbool voor de afschaffing van de slavernij of te wel vrijheid. Met het feest willen de studenten ook iets doen voor de door de watersnoodramp getroffen binnenlandse bewoners van Suriname. Een groot deel van de getroffen binnenlandbewoners bestaat immers uit afstammelingen van weggelopen slaven. Middels het Keti Koti Feest wordt daarom geld ingezameld voor de gezondheidszorg en het onderwijs ten behoeve van de binnenlandbewoners. Feesten en een goed doel steunen dus.
* Datum: Vrijdag 30 juni 2006
* Locatie: Catacomb Studio Amsterdam (http://www.catacombstudio.nl/)
* Tijd: 22:00 – 04:00 uur (Deur sluit om 01:00 uur)
* Entree: Leden 5,00 op vertoon van VSSA pasje; Niet-leden 7,50 euro.
De opkomst van Antilliaanse, Marokkaanse, Surinaamse en Turkse Nederlanders bij de gemeenteraadsverkiezingen begin maart wordt nog lager dan in 2006. Dat voorspelde het inst… Lees verder »
Model Kim Feenstra is woensdag in het huwelijksbootje gestapt met DJ Michael Mendoza. De ceremonie vond plaats in De Duif, een kerk aan de Amsterdamse Prinsengracht. Het model ve… Lees verder »
Een 26-jarige man heeft Unilever aangeklaagd omdat hij na zeven jaar Axe-gebruik nog steeds geen vriendin heeft. De Indiase Vaibhav Bedi eist omgerekend 30.000 euro van de multi… Lees verder »
De 35ste editie van het festival gaat op zaterdag 3 juli van start en eindigt zondag 8 augustus. Op de zes achtereenvolgende weekenden organiseert de stichting Kwakoe Zomerfesti… Lees verder »
De 28ste editie van de Antilliaanse Feesten in Hoogstraten vindt dit jaar plaats op vrijdag 13 en zaterdag 14 augustus 2010. Van 20:00u tot 05:00u kun je twee avonden genieten van e… Lees verder »